فراخوان مقاله

­­­­­­­­­

دومين کنفرانس

حوادث و آسيب‌پذيري‌هاي امنيت فضاي تبادل اطلاعات (آپا 2)

2nd Conference on

Cyberspace Security Incidents and Vulnerabilities (CSIV 2017)


18 و 19 اسفند 1395 – دانشگاه فردوسي مشهد


مرکز ماهر سازمان فناوري اطلاعات ايران با همکاري آزمايشگاه تخصصي آپا دانشگاه فردوسي مشهد دومين کنفرانس حوادث و آسيب‌پذيري‌هاي امنيت فضاي تبادل اطلاعات (آپا 2) را با هدف هم‌افزايي علمي و فناورانه محققان و فعالان حوزه امنيت فضاي تبادل اطلاعات برگزار مي‌کنند. اين کنفرانس با مشارکت فعال محققان، دانشگاهيان، ‌و مهندسان و همچنين آزمايشگاه‌ها و مراکز آپا سراسر کشور برگزار مي‌شود. همچنين هم‌زمان با اين کنفرانس نشست دوره‌اي کميته راهبري OIC-CERT با حضور اعضاي اين نهاد بين‌المللي برگزار خواهد شد.

بدين‌وسيله از تمامي علاقه‌مندان دعوت مي‌شود تا با ارسال مقاله و شرکت در کنفرانس و کارگاه‌هاي آموزشي کاربردي آن، و تبادل يافته‌هاي علمي، پژوهشي، و کاربردي خود بر غناي آن بيافزايند.

محورهاي علمي کنفرانس

برگزارکنندگانتاريخ‌هاي مهم

تاريخ‌هاي مهم

آخرين مهلت ارسال مقاله‌ها

1395/9/15

1395/9/30

اعلام نتايج داوري مقاله‌ها

1395/10/26

ارسال نسخه نهايي مقاله‌هاي پذيرفته‌شده

1395/11/17

برگزاري کنفرانس

18 و 19 اسفند 1395

کارگاه‌هاي آموزشي

با هدف ارتقاي دانش کارشناسان حوزه افتا به‌ويژه کارشناسان آزمايشگاه‌ها و مراکز آپا سراسر کشور، کارگاه‌هاي آموزشي توان‌مندسازي متناسب با نيازها در حال برنامه‌ريزي است که در دومين روز کنفرانس برگزار خواهد شد.

ارسال مقاله

نکته مهم

حضور و شرکت همکاران محترم آزمايشگاه‌ها و مراکز آپا سراسر کشور در کنفرانس و کارگاه‌هاي آموزشي آن و همچنين نحوه ثبت‌نام مقاله توسط آن‌ها، داراي ضوابط خاصي است که از طريق مرکز ماهر به ايشان اعلام خواهد شد.